CHF/PLN – na zamówienie Wizjonera :)

Dawno nie było nic o franku, ostatni wpis dotyczył brania zysków, jak się okazało na szczycie: http://chilltrade.pl/chf-straszne-rzeczy-aktualizacja-take-profit-kurwa-mac/

CHFPLN

Mam nadzieję, że AT w moim wydaniu teraz okaże się błędne, ponieważ jeśli mam rację to znowu będą jakieś mało śmieszne jaja z frankowcami.

Przejdźmy do analizy geometrii kontraktu na CHFPLN. Analizuję kontrakt a nie forex, ponieważ co broker to inny szczyt ze styczniowego wystrzału, natomiast cenę kontraktu mam pewną.

Impuls->korekta->ekspansja

FRANEK 1

FRANEK 2

Pierwsza ekspansja wypada w rejonach poprzednich szczytów, czyli 4,40. Dalszych boję się podawać.

Oczywiście rynek nie musi aż tam zawędrować, analiza przestaje być aktualna jeśli spadniemy poniżej wsparć w rejonie 3.80.

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.