[EEX] Eko Export +100%

Wycofuję się z byczego nastawienia dotyczącego spółki Eko Export. Od wpisu spółka urosła +100%. Technicznie akcje zrobiły zasięg AB=CD. Na niekorzyść przemawia również powiedzenie “kupuj plotki, sprzedawaj fakty”. Spółka rozpoczęła rajd jakiś czas przed publikacją bardzo dobrych wyników, wyniki przedstawione i co teraz?

Nie wiem 🙂

EEX

W każdym razie zgodnie z przedstawianymi wcześniej propozycjami prowadzenia pozycji, trzeci i ostatnio take profit wydaje się zadowalający.

Spółka weszła również do portfeli publikowanych co tydzień – nic tam nie majstruję, niech strategie same sobie radzą. Straty raczej nie będzie.

 

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.