[EEX] EkoExport, profit części pozycji (+44%)

Od sygnału KLIK (wyłapanego ręcznie, dzięki AT) spółka Eko Export urosła +44%, aktualnie znajduje się tuż pod historycznym szczytem. Poprzedni max jest oczywistym oporem, dlatego dobrą decyzją wydaje się zamknięcie 1/3 pozycji.

eex

 

Opłacało się być cierpliwym 🙂 Od sygnału kupna minęło ponad pół roku. Dodatkowo 2 miesiące temu zwracałem uwagę, że póki spółka rośnie nie ma co szukać szczytu KLIK, tylko od tego momentu akcje wzrosły +28%.

Spółka znajduje się również w portfelach ChillOut i Chillout+ (kupowana w innych momentach), powyższy post dotyczy tylko ręcznej analizy. Mechaniczne strategie niech radzą sobie same.

Osoby zainteresowane zgłębieniem wiedzy dotyczącej skutecznej spekulacji zapraszam TU

 

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.