Kiedy kupić bitcoin?

Dostałem dzisiaj maila od firmy która generalnie jest w porządku, robi jakieś tam szkolenia z rentierowania i takich bzdetów które są teraz na fali. Ale dzisiaj przegięli, zaproszono mnie na szkolenie z “infestofania” w wirtualne waluty pokroju bitcoin 🙂 Osoba która to poprowadzi zrobiła z kilku tysięcy – kilkaset. I co miesiąc wypłaca sobie profity z tej cudnej maszynki. Żyć nie umierać – taka sytuacja 🙂

Popatrzmy poniżej, gdzie na wykresie jest napisane SMART MONEY, a gdzie PUBLIC. I zastanówmy się czy teraz jest faza smart money, czy raczej public.

bańkaNa szczycie pisze “Nowy Pradygmat”. Czy bitcoin jest nowym pradygmatem? No jasne!!! Banki tego nie tykają, rządy też nie, tym razem będzie inaczej i zarabiało się będzie latami 🙂

Jeszcze dla pewności, czy bitcoin jest teraz w strefie public? Czy może jednak ci którzy teraz odkrywają hossę są super spryciarzami 🙂 Poniżej wykres zainteresowania słowem bitcoin przez urzytkowników google.

BTC GOOGLEA tutaj literki z wykresu google naniesione na wykres z kursem bitcoina (skala logarytmiczna)BTC

Zna ktoś Elliota? Jeśli tak to niech poszuka fal 😉

Dla uzmysłowienia bańki, wykres w skali liniowej:

btc lin

Da się gdzieś kupić na to opcje put? Pytanie zupełnie na serio.

Poza opcjami nic mnie nie interesuje, ponieważ z bańkami jest tak, że mogą lecieć w kosmos. Za tydzień cena może wynosić 2 000 USD, 10 000 USD, zylion czy jeszcze więcej. Jednak krach jest w moim mniemaniu (na 90%) nieunikniony.

Podobne wpisy:

http://chilltrade.pl/pewniak-dlugoterminowa-inwestycja-w-srebro/

http://chilltrade.pl/obligacyjny-raj/