Mechaniczne strategie: Sanok +60%, Police +51%, , Integer +39%, Azoty Tarnów +26%

Wpis przedstawia zmiany w portfelach akcyjnych. Strategie zostały przetestowane na danych historycznych. Na blogu sprawdzam ich wyniki w czasie rzeczywistym.

„Zachęcam do polubienia strony na Facebook-u. Wpisy dotyczące zmian w portfelach oraz rewelacyjnych wskazań oscylatora akcyjnego pojawiają się tam z wyprzedzeniem.

 
Przedstawiane strategie są systemami czysto automatycznymi. Przegląd spółek w poszukiwaniu sygnału kupna zajmuje kilka sekund, jeden raz w tygodniu. Wystarczy odpowiednio napisany kod w programie Amibroker, “klik” i mamy wyniki 🙂 Nie ma tu ani kropli analizy fundamentalnej, śledzenia wyników spółek czy nawet obserwacji wykresów. Wychodzę z założenia, że lepiej myśleć rok i pracować dzień, niż pracować rok i myśleć dzień 🙂 Przedstawiane strategie są poniekąd tego efektem.

 

Portfele akcyjne:

Chillout:
brak zmian

chill

Chillout+:

wylatują:
Azoty Tarnów: zysk +13.5%
Benefit: strata -1.6%

wchodzą:
Amica
ATM

chill2
Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.