Miedź – aktualizacja

Długo nie nacieszyłem się pozycją – w piątek poszły stopy. Możliwe że będę odnawiał pozycje – jednak najpierw muszę zobaczyć jakieś potwierdzenie, że rynek chce rosnąć.

Miedź

Miedź

Po fakcie widzę, że moment kupna był błędnie wskazany – byłem podjarany, że ucieknie. To pierwszy błąd. Drugi jest taki, że po dwóch dniach od kupna zauważyłem że źle kupiłem i to był wystarczający powód do natychmiastowego zamknięcia pozycji. Trzeci błąd – również po dwóch dniach od otwarcia – widziałem że rynek nie ma siły rosnąć i jest już pokonana połowa drogi do stopa – to też jest wystarczający powód do zamknięcia pozycji. Więc jedna transakcja – trzy błędy.

Wybaczcie. Obiecuję poprawę, dla was i dla siebie 😉 Dobrze, że jak dotąd franek idzie zgodnie z założeniami.

 

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.