MWIG40 – rozliczenie sygnału oscylatora

Poprzedni sygnał oscylatora na MWIG40 okazał się poprawny. Od sprzedaży na szczycie kontrakty FW40 spadły nawet -310 pkt (-10%), aktualnie jest to -140 pkt (-4.8%). Można było wyrwać ładnych “kilka” punktów dla siebie 🙂

Wcześniejsze sygnały również były niczego sobie KLIK

FW40

Po wczorajszej sesji został wygenerowany sygnał kupna (MWIG40). Zaznaczam, że oscylator został napisany z myślą o małych spółkach (nie średnich !). Na SWIG80 sygnał sprzedaży ciągle trwa.

Osoby które same chciałyby tworzyć wskaźniki bądź pełne systemy transakcyjne (jak np ChillOut) zapraszam na szkolenie z obsługi programu Amibroker LINK. Prowadząc bloga prezentuję strategie na interwałach dziennych – szybsze strategie (niższe interwały) generowały by zbyt wiele sygnałów, których prezentacja na blogu mijała by się z celem (za duże opóźnienia). Do aktywniejszego inwestowania trzeba samemu wypracować narzędzia, Amibroker nadaje się do tego idealnie.

 

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.