Odporność portfeli na rynkowe figle


Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 67 in /home/chill5/domains/chilltrade.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/class.photon.php on line 331

Zmienność w ostatnich sesjach była całkiem spora 🙂 Na szczęście są strategie które radzą sobie w takich warunkach nie najgorzej. Przykładem jest aktywny portfel Chillout+, który zdążył sprzedać sporo spółek przed zjazdem, dzięki czemu emocje go nie dosięgnęły.

portfel Chillout+

portfel Chillout+

Jak widać, obsunięcie kapitału było bardzo nieznaczne.

Leniwy portfel Chillout wypełniony był za to niemal po brzegi, ale i on wychodzi z tego zwycięsko. Strategia patrzyła na szaleństwo rynku z przymrużeniem oka. Aktualnie zysk portfela wszedł na nowe maksima.

chill

portfel Chillout

Zmiany w portfelach inwestycyjnych z przed tygodnia (aktualne wskazania dostępne tylko dla abonentów):

Chillout

wchodzą:

brak

wychodzą:

BPH -7%

stan portfela na dzień 06.09.2013

chill

Chillout+

wchodzą:

TVN

wychodzą:

Eko Export +71% (ogromna szkoda , ostatni tydzień przyniósł +28% wzrostu)

eex

MCI +12%

mci

Kredyt Inkaso +9%

kredyt

Kruk +2%

kruk

Stan portfela Chillout+ na 06.09.2013

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.