Oscylator akcyjny: podsumowanie udanego września

Wrzesień dobiegł końca, pora rozliczyć wskazania oscylatora. Po raz kolejny prawidłowo wskazał przyszłe ruchy rynku. Na obrazku poniżej zaznaczam sygnalizowane na liście mailingowej momenty kupna oraz sprzedaży.

FW40

FW40

Po sygnale sprzedaży rynek cofnął się nieco, dając szansę wyjścia z akcji na kilka sesji przed mini krachem.  Po spadkach nastąpiły równie szybkie wzrosty, które niestety nie zostały wyłapane w porę. Niemniej jednak od wskazanego sygnału kupna rynek rośnie obecnie kilka %.
Sprzedaż akcji we wskazanym momencie z pewnością pozwoliła uchronić inwestorów od negatywnych emocji, jakie szarpały rynkiem kilka sesji później. Dodatkowo rozegranie wskazanych sygnałów na rynku kontraktów terminowych bardzo ładnie dało zarobić. Od momentu sygnału spadków, kontrakt fw40u13 spadał nawet ponad -234 punkty (zdjęcie przedstawia wykres kontynuacyjny), a więc zdecydowanie z zarobku który w
najlepszym momencie sięgał 2340zł na 1 kontrakt dało się coś „urwać” wypadając w czasie wzrostów na stopach. Obecnie od momentu sygnału kupna fw40z13 jest +56 pkt nad kreską. Zamknięcie chociażby teraz 1 kontraktu (dla spokojnej głowy) z wynikiem +560zł kilkukrotnie pokrywa koszt abonamentu ☺ Nie wspominając o szansach jakie były w czasie spadków.

 

Informuję, iż koszt dostępu do wskazań  uległ zmianie, na korzyść klientów 🙂 Obniżam cenę ze 189zł o 40zł, aktualna cena równa jest 149zł.

Kontakt:

chilltrade[AT]chilltrade.pl

zamiast [AT] wpisz @