Ostra jazda ! :) Spadki, o których rynek informował

Dzieje się! 🙂

stooq

stooq.pl

 

Czy to było do przewidzenia? Poniżej kilka fotek i linków:

 

1. Wpis z przed 3 tygodni (18.08.2013)

1

http://chilltrade.pl/portfele-akcyjne-brak-zmian/

wpis 1

WIG

 

2. Zamknięcie portfela fundamentalnego GT po 1 miesiącu od otwarcia (21.08.2013)

 

portfel fund

http://chilltrade.pl/portfel-fundamentalny-gt-maly-sukces-i-zamkniecie-projektu/

wpis 2

WIG

Moje niedzwiedzie nastawienie jak widać nie było bezpodstawne. Nie brało się ono z powietrza. Jednym z najmocniejszych sygnałów było wskazanie autorskiego oscylatora akcyjnego, który aktualnie dostępny jest tylko dla abonentów. Przypomnę ostatni darmowy sygnał, w którym informowałem, że kolejne wskazania bez opóznień dostawać będzie tylko grupa zamknięta:

http://chilltrade.pl/sygnal-kupna-akcji/

oscylator swig

SWIG80

Oscylator został przetestowany na danych historycznych. Od pewnego czasu podaję jego bieżące wskazania na łamach bloga (teraz w grupie zamkniętej). Sygnały przedstawione na danych rzeczywistych znajdowały się w następujących miejscach:

swih historia

SWIG80

Jego wszystkie wskazania opisane są tu (na końcu wpisu jest zdjęcie): http://chilltrade.pl/sygnal-kupna-akcji/

Osoby chcące otrzymać dostęp do bieżących wskazań oscylatora akcyjnego, proszę o kontakt. Miesięczny dostęp kosztuje 189zł.

Przedostatni ruch na FW40 (kontrakty na MWIG40) zarobił 3600zł na 1 kontrakt, bieżący daje już prawie 2600 zł 🙂 Myślę, że podana cena nie jest wygórowana. I mam nadzieję, że grupa jest zadowolona z wyników 🙂

fw40 abonament

 

kontakt:  chilltrade[AT]chilltrade.pl

zamiast [AT] wpisz @

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.