Poszukiwany rowerzysta na tandem – Kraków i okolice

Mam kolegę Dominika który uwielbia jeździć rowerem ale ma mały problem – jest niewidomy. Posiada swój porządny tandem, do którego potrzebuje kierowcy. Jeździłem z nim wielokrotnie i muszę przyznać że jazda z nim to sama przyjemność.

Dominik

Dominik

Jazda na tandemie jest lżejsza od jazdy na zwykłym rowerze, ponieważ 2 osoby pokonuje opory powietrza i toczenia – a nie jedna. Dodatkowo Dominik dba zarówno o kondycję jak i o swojego kierowcę, jazda z nim to coś pomiędzy jazdą na zwykłym rowerze a jazdą na motorze ;] Pokonuje się duże odległości, ale nie kosztuje to  wiele wysiłku. Jeździ się znacznie szybciej niż pojedynczo, cały czas wyprzeda się innych rowerzystów, nie pamiętam aby nas ktoś wyprzedzał.

1Więc jeśli masz ochotę pobujać się trochę na rowerze to zachęcam! Dominik ma czas codziennie w dowolnych godzinach, pracuje zadaniowo zdalnie przez internet i  może to robić kiedy chce.

Jeśli nie jesteś zapalonym rowerzystą i 20km przejażdżki Ci wystarczy to super, byle tylko odpalić tandem ;]

Jeśli lubisz jeździć więcej to tym bardziej polecam. W tamtym roku robiliśmy trasy rzędu 80-120km, ale na dłuższe wypady Dominik też jest otwarty.

unnamedSam nie mogę jeździć tak często jak Dominik by chciał, dlatego robię wpis tutaj i szukam dla niego więcej towarzyszy. Im więcej osób się znajdzie tym lepiej.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości to pytaj mnie mailowo lub w komentarzach. Jeśli jesteś zdecydowany na przejażdżkę to uderzaj prosto do Dominika. To nie jest wiążące, możesz wybrać się na jedną wycieczkę i podziękować, to i tak będzie ekstra. Jeśli chcesz jeździć systematycznie to oczywiście jeszcze lepiej.

Tel do Dominika: 723071088

Zachęcam ! ;]

Jeśli się zdecydujesz to musisz się z tym koniecznie zapoznać:

http://www.terakowski.republika.pl/niewidominatandemach/tandemowy-poradnik-pilota.htm