Ropa jak po sznurku – aktualizacja wpisu

Dystrybucję na ropie udało się wyłapać w punkt. Zamknięcie połowy pozycji po tak głębokim spadku i postawienie stopa na wejściu dla reszty wydaje się teraz właściwym posunięciem.

Ropa Crude

Ropa Crude

Kupuj plotki, sprzedawaj fakty – szczyt wskazany jakiś czas temu zbiegł się z konfliktem na wschodzie i różnego rodzaju obawami, wg których ropa powinna podrożeć. Zagrywka stara jak świat. Nie pierwszy raz obserwowanie mediów i gra pod informacje tam przekazywane cieszy tych, którzy te informacje mieli tygodnie wcześniej.

media 2

Prawie każdy wie, że media głównego nurtu kłamią (bądź podają prawdę w sposób odpowiednio zmodyfikowany) i prawie każdy je ogląda/czyta. Gdzie tu sens? 🙂

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.