SWIG80 – sygnał kupna

Oscylator akcyjny (narzędzie znane szczególnie starszym czytelnikom) wrzucił sygnał kupna na SWIG80.

SWIG80, dzienny

SWIG80, dzienny

Boję się trochę o ten sygnał, ponieważ MWIG40 wzrósł już do nieba a WIG20 jest słaby jak zwykle. Z drugiej strony poprzedni złapany ruch http://chilltrade.pl/wig-aktualizacja-po-ladnym-ruchu/ był na tyle duży, że nawet jeśli teraz noga się powinie to strata powinna być znacznie mniejsza od poprzedniego wyniku.

Jak można to zagrać? Znaleźć fundusze których wykres jest maksymalnie zbliżony do SWIG80, lub po prostu kupować spółki.

PS.

Co do webinaru, znacznie więcej osób obejrzało nagranie po czasie niż na żywo, dlatego kolejne zrobię bez uprzedzenia i po prostu podam linka na blogu. Wszelkie pytania odnośnie nagrania możecie zostawiać w komentarzach na youtube, wtedy dostępne będą one dla wszystkich. Czat który był widoczny podczas webinaru przestaje być dostępny po jego zakończeniu.

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.