Sygnał kupna akcji

Oscylator akcyjny wskazał sygnał kupna.

Poprzedni sygnał sprzedaży okazał się błędny, indeks SWIG80 urósł +0.9%. Na tle wcześniejszych wskazań jest to znikoma pomyłka 🙂 Ostatni sygnał dał na małych spółkach (SWIG80) średnio zysk +12%, natomiast na średnich (MWIG40) +17%, nie mówiąc o możliwościach jakie dają kontrakty terminowe (wygenerowanie sygnału sprzedaży na samym szczycie) KLIK

Na rysunkach poniżej pokazanych jest kilka poprzednich sygnałów. Jak widać kupno i sprzedaż akcji w mocnych technicznie miejscach może szybko przynieść profit 🙂

swig80 2

swig80

 

Jak wyglądała by krzywa kapitału gdyby kupować i sprzedawać akcje zgodnie z sygnałami?

swig 12

A co gdyby wykorzystywać także granie na spadki? Na SWIG80 nie ma kontraktów, dlatego trzeba korzystać z kontraktów na WIG20 oraz MWIG40. Wykres poniżej przedstawia hipotetyczną krzywą kapitału gdyby na GPW istniały kontrakty na SWIG80.

swig 11

Wpisy dotyczące poprzednich sygnałów znajdują się TU.

Jest to ostatni wpis bez opóźnień czasowych dotyczący wskazań tego autorskiego narzędzia. Kolejne sygnały pojawiać się będą z kilkudniowym przesunięciem. Inwestorzy, którzy są zainteresowani wynikami pracy oscylatora na bieżąco (od razu po każdej sesji) proszę o kontakt mailowy. Dostęp ograniczony będzie opłatą 149zł/mc.

Zdecydowałem się na opóźnienia, ponieważ każdy system przestaje działać jeśli staje się popularny. Dlatego, dla własnego dobra kieruję go tylko do niewielkiej liczy osób.

chilltrade[AT]chilltrade.pl

zamiast [AT] wpisz @

 

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.