Szorty na CD Projekt – aktualizacja

Od poprzedniej analizy CD Projekt spółka wykonała bardzo ładny ruch. Dla tych którzy mieli szorty na kontraktach terminowych oczywiście 🙂

Z poprzedniego wpisu:

Osobiście jestem zainteresowany inwestowaniem w tą spółkę już przy obecnych poziomach, dzięki temu że na CD Projekt notowane są kontrakty które umożliwiają krótką sprzedaż 🙂

CD Projekt

CD Projekt

Jednak na tą chwilę “ktoś” z lepszymi informacjami niż ja, zamknął 3 000 kontraktów z niemałym zyskiem. Skoro on nie liczy na dalsze spadki, to ja też nie.

Kontrakt na CD Projekt

Kontrakt na CD Projekt

PS.

Jeśli o nowych postach dowiadujesz się tylko z Facebooka, to polecam zapisane się na subskrypcję e-mailową. Facebook bardzo mocno ogranicza dostępność wpisów, jeśli nie zapłacę to więcej niż 10% osób lubiących stronę wpisu nie zobaczy.

Dodam też, że na maila wysyłał będę od czasu do czasu głębsze rozwinięcie analiz, które na blogu publicznie pojawiać się nie będą.

Subskrypcja jest po prawej stronie, u góry.

Subskrypcja

Subskrypcja

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.