Take profit: Amica +20%, Wawel +18%. Ważne zmiany w dostępności analiz

W portfelach cały czas coś się dzieje. Aktualnie tniemy małe straty i sprzedajemy spółki ze znacznie większymi zyskami 🙂 Amica +20%, Wawel +18% plus kilka mniejszych strat/profitów.

Jest to ostatni ogólnodostępny wpis podawany z wyprzedzeniem czasowym. Przedstawiane strategie pokazały, że są skuteczne. Kilka fotek niżej widać krzywą kapitału portfeli vs WIG. Nie tylko na danych wstecznych można skutecznie pokonywać rynek 🙂

Na blogu na bieżąco będą pojawiać się ręczne analizy, takie jak np. Eurocash. Opóznienia dotyczą tylko prezentowania kompletnych portfeli inwestycyjnych.

 

Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji na temat aktualnego stanu portfeli (oczywiście przed sesją) proszę o kontakt mailowy. Miesięczny koszt takiej usługi wynosi:

Portfel Chillout: 89zł

Portfel Chillout+: 89zł

 

Są to dwie różne od siebie strategie. Chillout generuje mało sygnałów i trzyma spółki bardzo długo. Chillout+ jest zdecydowanie agresywniejszą strategią, nowe sygnały padają tu dość często. Zaletą pierwszego jest niewątpliwie rzadkość podejmowanych decyzji, system szybszy jest za to bardziej czuły, obsunięcia kapitału są niższe, ponieważ szybko tniemy straty.

Zaprzestaję podawania sygnałów za darmo, ponieważ gdy zbyt wiele osób naraz robi to samo na rynku, pojawiają się problemy z płynnością a także sama przewaga strategii zaczyna zanikać.

kontakt:

chilltrade[AT]chilltrade.pl

zamiast [AT] wpisz @

 

Przypomnę jeszcze historyczne wyniki jakie osiągała strategia Chillout:

krzywa

Wyniki historyczne strategii Chillout

A więc można podążać za rynkiem w czasie hossy i czilować z boku w czasie bessy 🙂

 

Wykresy spółek Amica i Wawel:

amica

Amica

wawel

Wawel

 

 

Chillout:

chillout

wychodzą:

Cyfrowy Polsat +5%

Benefit -4% (w tym dywidenda)

Work Service -10%

 

wchodzą:

Asseco Business Solutions

Polski Holding Nieruchomości

 

stan portfela Chillout:

Eko Export +80%

Forte +48%

Inter Cars +42%

Kredyt Inkaso +26%

Neuca +21%

BRE +19%

Dębica +17%

Wawel +16%

Amica +14%

Kęty +14%

MCI +10%

ING +9%

BPH +1%

Asseco Business 0%

PHN 0%

 

 

Chillout+

chillout+

wychodzą

Amica +20%

Wawel +18%

Comarch -3% (w tym dywidenda)

Grajewo -3%

 

wchodzą:

brak

 

stan portfela Chillout+:

Eko Export +66%

CD Projekt +32%

Kredyt Inkaso +18%

MCI +15%

Apator +10%

Police +5%

ATM +2%

Kruk 0%

 

 

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.