WIG20 – komentarzowa analiza

W tym roku, poza normalnymi wpisami wrzuciłem też kilka komentarzy z wnioskami z mojej analizy dotyczącymi różnych rynków. Często gdy pytacie piszę “nie mam zdania”, czasem “nie mam pewnej analizy”, a czasem pojawia się coś takiego:

Powoli WIG20 zbliża się do oporów, poziom 2000 to wg mnie beton przy którym nie dość, że wyskoczyłbym z całości L (również na małych i średnich spółkach) to jeszcze dołożył S na FW20

http://chilltrade.pl/russell2000-sp500-rozliczenie-trafnej-analizy/

WIG20, dzienny

WIG20, dzienny

Komentarzowa analiza dała radę.

Piszę to żeby zachęcić was do metodologii którą stosuję. Szykuję się do małego edukacyjnego projektu, który rozpoczniemy od darmowych webinarów. Myślę, że temat powinien was zaciekawić.

Niedługo pojawią się kolejne aktualizacje “komentarzowych analiz”.

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.