WIG20 na haju

Jedno z  autorskich narzędzi wskazuje ciekawe poziomy cenowe na indeksie WIG20.

wig20c

Autorski WIG20

WIG20 którego wartości wyliczam (wykres powyżej) pokazuje, że notowania dotarły do poziomów z których rynek odpadł w 2011 i styczniu 2013.  Aktualnie również są problemy z przebrnięciem bariery. Dodatkowo widły potwierdzają te rejony jako ważne.

FW20

FW20

Patrząc na “normalny” WIG20 trudno doszukać się takich zależności. Więcej podobieństw można znalezć porwnujac z WIG-iem.

Co się stanie, dowiemy się wkrótce. W każdym razie, jeżeli niedzwiedzia spekulacja się nie powiedzie, to na tle wielu prezentowanych ostatnio zyskownych transakcji pojedyncza strata nie będzie miała żadnego znaczenia 🙂

WYKRES ONLINE FW20

Zdjęcie wideł znalezione na stronie alejka.pl

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.